Author: m***4
Date:
Review: so pretty lipstick..love it🥰👍❤
Color: 02#
Size: one-size
Price: R24
| Color | 04# |
| Benefits | High color rendering |
| Finish | Matte |
| Texture | Liquid |
| Height | 9.5 cm |
| Length | 1.5 cm |
| Width | 1.5 cm |
| Net Volume | 3.5 ml |
| SKU | sb2411028210081340 |
Brand Name: SAM SUGAR
Brand Page: https://m.shein.com/za/Brands/SAM-SUGAR-sc-0145060281.html
Quality: 1014040 people said the quality is very good!
Author: m***4
Date:
Review: so pretty lipstick..love it🥰👍❤
Color: 02#
Size: one-size
Author: p***e
Date:
Review: WOW it's effective it long last and dry easily satisfied customer thank you SHEIN❤️❤️❤️❤️💋💋💋🤩
Color: 02#
Size: one-size
Author: b***y
Date:
Review: Super good quality Na gustohan ko.
Color: 01#
Size: one-size
Author: f***o
Date:
Review: i love the color
Color: 02#
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.