Price: 2.806,93TL
| Material | ABS |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Mounting Type | Floor Standing |
| Color | White |
| Screen Resolution | 1280*720 |
| Usage | Portable |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 4K |
| Brightness | 3000 lm & above |
| Contrast Ratio | 0 to 999:1 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Display Type | LED |
| ANSI | >800 |
| Projection size | 20-120" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Color Gamut | BT2020 |
| Lamp Life | >3000 |
| Features | Pico |
| SKU | se2406110162998423 |
SHEIN'deki ödemeniz küresel ödeme güvenlik sertifikalarıyla güvence altına alınmıştır.
SHEIN, kişisel bilgilerinizi bağlı olmayan üçüncü taraflarla paylaşmaz. Tüm bilgileriniz ve gizliliğiniz tehlikeye atılmayacaktır.