Price: 707,68TL
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Normal |
| Color | Multicolor |
| Type | Detangling Hair Brush |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Uzunluk | 10 cm |
| Genişliği | 10 cm |
| Yükseklik | 10 cm |
| SKU | sb25092419113193364 |
SHEIN'deki ödemeniz küresel ödeme güvenlik sertifikalarıyla güvence altına alınmıştır.
SHEIN, kişisel bilgilerinizi bağlı olmayan üçüncü taraflarla paylaşmaz. Tüm bilgileriniz ve gizliliğiniz tehlikeye atılmayacaktır.