Price: 248,04TL
Original Price: 820,72TL
| Length | 2m |
| Color | Black |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.25A |
| Power | 45W |
| SKU | se2309151788916418 |
SHEIN'deki ödemeniz küresel ödeme güvenlik sertifikalarıyla güvence altına alınmıştır.
SHEIN, kişisel bilgilerinizi bağlı olmayan üçüncü taraflarla paylaşmaz. Tüm bilgileriniz ve gizliliğiniz tehlikeye atılmayacaktır.