Price: 2.868,57TL
| Material | ABS |
| Batteries Included | No |
| Cache | None |
| CPU Processor Speed Range | 1 to 1.59 GHz |
| Color | Navy Blue |
| Condition | New |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Other |
| CPU Family | Other |
| CPU Generation | Other |
| Integrated GPU | No |
| Manufacturing Tech | 5nm |
| Memory Supports | DDR5 |
| Thermal Design Power | 50W and Under |
| Cores | Other |
| Threads | 2-Thread |
| CPU Socket Type | Other |
| CPU Frequency Range | 1 to 1.59 GHz |
| SKU | se251231103770112206207 |
SHEIN'deki ödemeniz küresel ödeme güvenlik sertifikalarıyla güvence altına alınmıştır.
SHEIN, kişisel bilgilerinizi bağlı olmayan üçüncü taraflarla paylaşmaz. Tüm bilgileriniz ve gizliliğiniz tehlikeye atılmayacaktır.