Author: c***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Chegou em perfeito estado, funciona muito bem e encaixou bem no meu secador
สี: สีขาว
ไซส์: ไซส์เดียว
Price: ฿202
| Material | PP |
| Ideal for | Men |
| Hair Type | Normal |
| Color | White |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Blowing Tools |
| ความสูง | 9 cm |
| ความกว้าง | 18 cm |
| ความยาว | 27 cm |
| เส้นผ่านศูนย์กลาง | 5 cm |
| SKU | sb2406060918031208 |
Author: c***i
Date:
Review: Chegou em perfeito estado, funciona muito bem e encaixou bem no meu secador
สี: สีขาว
ไซส์: ไซส์เดียว
Author: J***a
Date:
Review: Muito bom, prático, na
สี: สีขาว
ไซส์: ไซส์เดียว
Author: i***6
Date:
Review: Muito bom
สี: สีขาว
ไซส์: ไซส์เดียว
Author: 5***3
Date:
Review: Gostei muito deu certinho no meu secador
สี: สีขาว
ไซส์: ไซส์เดียว
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.