Author: c***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Am very satisfied and happy
Price: 1.083,50Lei
| Plug(Voltage) | EU C Type Plug(220-240V) |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Fast Charging |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Wall Plug |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| SKU | se2409201310126260 |
Author: c***7
Date:
Review: Am very satisfied and happy
Author: e***a
Date:
Review: много съм доволна
Author: o***1
Date:
Review: טוב ו
Author: 3***y
Date:
Review: Muy bonita y la entrega muy rápida
Plata ta la SHEIN este securizată prin certificările globale de securitate a plăților.
SHEIN nu împărtășește informațiile cu caracter personal despre tine cu terțe părți neafiliate. Toate informațiile și confidențialitatea ta nu vor fi compromise.