Price: 28,11Lei
| Material | PP |
| Ideal for | Men |
| Hair Type | Normal |
| Color | White |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Blowing Tools |
| Înălțime | 9 cm |
| lățime | 18 cm |
| lungime | 27 cm |
| Diametrul | 5 cm |
| SKU | sb2406060918031208 |
Plata ta la SHEIN este securizată prin certificările globale de securitate a plăților.
SHEIN nu împărtășește informațiile cu caracter personal despre tine cu terțe părți neafiliate. Toate informațiile și confidențialitatea ta nu vor fi compromise.