Price: 1.095,11Lei
| Material | Aluminum Alloy |
| Plug(Voltage) | EU C Type Plug(220-240V) |
| Features | Portable |
| Power Supply | Power Adapter |
| Type | Desktop Monitors |
| Maximum Resolution | 2560 x 1600 |
| Display Ratio | 16:10 |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Response Time | 6ms |
| Number of Screens | Single Screen |
| Display Type | IPS |
| Screen Size Range | 17" to 20" |
| Connectivity Technology | HDMI |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 250cd/m |
| SKU | se2403213287235110 |
Plata ta la SHEIN este securizată prin certificările globale de securitate a plăților.
SHEIN nu împărtășește informațiile cu caracter personal despre tine cu terțe părți neafiliate. Toate informațiile și confidențialitatea ta nu vor fi compromise.