Price: 30,67Lei
| Hair Type | Normal |
| Color | Multicolor |
| Type | Detangling Hair Brush |
| Benefits | Cruelty-Free |
| lungime | 10 cm |
| lățime | 10 cm |
| Înălțime | 10 cm |
| SKU | sb25093089646344937 |
Plata ta la SHEIN este securizată prin certificările globale de securitate a plăților.
SHEIN nu împărtășește informațiile cu caracter personal despre tine cu terțe părți neafiliate. Toate informațiile și confidențialitatea ta nu vor fi compromise.