Price: 80,58Lei
| Length | 1m |
| Features | Fast Charging |
| Color | As Pic |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Compatible Devices | Cellphone |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2A |
| Power | 12W |
| SKU | sw251223134734184218720 |
Plata ta la SHEIN este securizată prin certificările globale de securitate a plăților.
SHEIN nu împărtășește informațiile cu caracter personal despre tine cu terțe părți neafiliate. Toate informațiile și confidențialitatea ta nu vor fi compromise.