Author: o***7
Date:
Review: Удобная щётка, отлично пенит средства благодаря достаточно длинной щетине. Мягкая.
Kolor: Biały
Rozmiar: one-size
Price: 11,00zł
| Material | Polyester |
| Function | Clean |
| Type | Cleansing Brushes |
| Color | Pink |
| Szerokość | 4.5 cm |
| Długość | 12 cm |
| Wysokość | 4.2 cm |
| SKU | sbhealth03191219329 |
Author: o***7
Date:
Review: Удобная щётка, отлично пенит средства благодаря достаточно длинной щетине. Мягкая.
Kolor: Biały
Rozmiar: one-size
Author: n***1
Date:
Review: ta biała strona mnie tak urzekła jest tak mięciutka że po prostu jestem zakochana A ja używam zawsze peelingu oraz toniku więc naprawdę uważa że to jest Must Have a w pielęgnacji
Kolor: Różowy
Rozmiar: one-size
Author: d***a
Date:
Review: nice, the brush is very soft
Author: d***a
Date:
Review: jest malutka, ale bardzo wygodnie jej się używa, polecam😻
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.