Author: j***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Jätte bra kvalitet kommer köpa igen
Kolor: Biały
Rozmiar: 1 opakowanie-10 stóp
| Material | Copper |
| Length | 3m |
| Features | Fast Charging |
| Interface | USB-C to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 12W |
| SKU | sw25061632364836420 |
Author: j***b
Date:
Review: Jätte bra kvalitet kommer köpa igen
Kolor: Biały
Rozmiar: 1 opakowanie-10 stóp
Author: r***a
Date:
Review: Szuper anyag szuper kinezet
Kolor: Biały
Rozmiar: 1 opakowanie-10 stóp
Author: J***e
Date:
Review: Serving it's purpose right!
Kolor: Biały
Rozmiar: 1 opakowanie-10 stóp
Author: j***3
Date:
Review: Will be great for my hospital bag
Kolor: Biały
Rozmiar: 1 opakowanie-10 stóp
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.