Author: c***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Am very satisfied and happy
Price: 864,00zł
| Plug(Voltage) | EU C Type Plug(220-240V) |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Fast Charging |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Wall Plug |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| SKU | se2409201310126260 |
Author: c***7
Date:
Review: Am very satisfied and happy
Author: e***a
Date:
Review: много съм доволна
Author: o***1
Date:
Review: טוב ו
Author: 3***y
Date:
Review: Muy bonita y la entrega muy rápida
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.