Author: b***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: just what i needed for my hair
Kolor: Jasnoszary
Rozmiar: one-size
Price: 15,00zł
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| Długość | 23.5 cm |
| Szerokość | 4.5 cm |
| Wysokość | 4.5 cm |
| SKU | sb2203041808253153 |
Author: b***e
Date:
Review: just what i needed for my hair
Kolor: Jasnoszary
Rozmiar: one-size
Author: l***s
Date:
Review: Great item as described
Kolor: Zielony
Rozmiar: one-size
Author: P***i
Date:
Review: This is awesome. It is very strong. It doesn’t get stuck in my hair. It’s does it’s job very well. I do recommend this.
Kolor: Różowy
Rozmiar: one-size
Author: b***r
Date:
Review: Absolutely in love!!
Kolor: Zielony
Rozmiar: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.