Price: ₱7,690
Original Price: ₱8,089
| Material | Aluminum Alloy |
| Plug(Voltage) | EU C Type Plug(220-240V) |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LCD |
| Features | Media Card Reader |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| Condition | New |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | Android 16 |
| CPU Brand | Unisoc |
| Power Supply | Power Adapter |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260105182580211751218 |
Brand Name: TABWEE
Quality: 3078467 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.