Author: W***e
Date:
Review: Great product will surely buy again
Color: White
Price: ₱3,786
| Material | ABS |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Mounting Type | Floor Standing |
| Color | White |
| Screen Resolution | 1280*720 |
| Usage | Portable |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 4K |
| Brightness | 3000 lm & above |
| Contrast Ratio | 0 to 999:1 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Display Type | LED |
| ANSI | >800 |
| Projection size | 20-120" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Color Gamut | BT2020 |
| Lamp Life | >3000 |
| Features | Pico |
| SKU | se2406110162998423 |
Author: W***e
Date:
Review: Great product will surely buy again
Color: White
Author: a***z
Date:
Review: Good
Color: White
Author: s***v
Date:
Review: good enough though the software is too old and slow, it lags even with good internet, the image isn't that good. but for this price what else can you expect
Color: White
Author: a***m
Date:
Review: me encantó, no necesitas conectar tu celular o otro dispositivo ya que puedes descargar aplicaciones en e mismo proyector, tiene buena imagen y se ajusta automáticamente, lo amé
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.