Author: a***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: todo fue genial rapida la entrega exelente servicio
| RAM | 8G |
| Brand | TCL |
| Screen Size | 6.8" |
| Rear Camera | 32MP |
| Front Camera | 8MP |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 7050mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Qualcomm |
| SKU | sw25030597970293949 |
Author: a***6
Date:
Review: todo fue genial rapida la entrega exelente servicio
Author: l***n
Date:
Review: ya me llego hace tiempo y ni que pedirle... muy bueno
Author: g***6
Date:
Review: Muy buen celular.
Author: l***5
Date:
Review: Perfecto solo difícil de conseguir fundas
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.