Author: L***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: simplesmente maravilhoso 😍 já minha segunda compra, material é ótimo, tendo cuidado durante bastante, meu último durou ms de ano 🥰♥️
Color: Black
Price: ₱336
Original Price: ₱1,111
| Length | 2m |
| Color | Black |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.25A |
| Power | 45W |
| SKU | se2309151788916418 |
Author: L***5
Date:
Review: simplesmente maravilhoso 😍 já minha segunda compra, material é ótimo, tendo cuidado durante bastante, meu último durou ms de ano 🥰♥️
Color: Black
Author: v***6
Date:
Review: MUITO BOM O PRODUTO GOSTEI BASTANTE, PRODUTO DE ÓTIMA QUALIDADE, VEIO BEM EMBALADO E DENTRO DO PRAZO PREVISTO.
Color: Black
Author: e***1
Date:
Review: qualidade do cabo muito boa carregar super rápido
Color: Black
Author: c***n
Date:
Review: ótimo
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.