Author: f***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Looks awesome and works fine
Color: Black
Size: one-size
Price: ₱58
| Material | PP |
| Pattern Type | Plain |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Folding Comb |
| Benefits | Recycling |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| Length | 10 cm |
| Width | 3 cm |
| Height | 0.4 cm |
| SKU | sb2306283838492770 |
Author: f***1
Date:
Review: Looks awesome and works fine
Color: Black
Size: one-size
Author: 9***2
Date:
Review: Product is very true to its advertisement. Quality is good as weel and easy to use
Color: Black
Size: one-size
Author: u***n
Date:
Review: The items are in a good condition and I'm very satisfied with the quality. Gonna order again.
Color: Black
Size: one-size
Author: n***e
Date:
Review: nice item thanksnguys
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.