Author: d***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: delicado
Color: Multicolor
Talla: Unitalla
Price: S/5.00
| Material | PMMA |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Y2K |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| Altura | 12 cm |
| Ancho | 9 cm |
| Largo | 0.1 cm |
| SKU | sb2212076845802798 |
Author: d***3
Date:
Review: delicado
Color: Multicolor
Talla: Unitalla
Author: M***n
Date:
Review: Muy útiles, fueron perfectos
Color: Multicolor
Talla: Unitalla
Author: N***o
Date:
Review: Vai complementar bem a makes
Color: Multicolor
Talla: Unitalla
Author: n***5
Date:
Review: Very good product to decorate
Color: Multicolor
Talla: Unitalla
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.