Author: n***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: heel mooi
Kleur: Veel kleurig
Price: 3.28€
| Material | Glass |
| Pattern Type | Cartoon |
| Color | Multicolor |
| Style | Cartoon |
| Type | Pocket Mirror |
| Festivals | New Year |
| Shapepattern | Square |
| Hoogte | 1 cm |
| Lengte | 9.5 cm |
| Breedte | 6.1 cm |
| SKU | sb2404183926766635 |
Author: n***i
Date:
Review: heel mooi
Kleur: Veel kleurig
Author: l***i
Date:
Review: Mooie kleine spiegel
Kleur: Veel kleurig
Author: a***0
Date:
Review: Het was kleiner dan verwacht maar toch schattig
Kleur: Veel kleurig
Author: s***a
Date:
Review: It’s perfect, I love it, good quality, it’s best thing I have ever
Kleur: Veel kleurig
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.