Author: 9***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing
Color: White
Size: 8.5cm*15cm
Price: RM6.00
| Material | PMMA |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Y2K |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | White |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Height | 0.1 cm |
| Width | 9.5 cm |
| Length | 22.5 cm |
| SKU | sb2311142817613964 |
Author: 9***6
Date:
Review: Amazing
Color: White
Size: 8.5cm*15cm
Author: R***n
Date:
Review: They stick just perfect
Color: White
Size: 8.5cm*15cm
Author: f***n
Date:
Review: 1 แผ่น ได้เยอะมีหลากหลายขนาด
Color: White
Size: 8.5cm*15cm
Author: d***h
Date:
Review: بجنننو تاني مره اطلبون
Color: White
Size: 8.5cm*15cm
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.