Author: c***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Chegou em perfeito estado, funciona muito bem e encaixou bem no meu secador
Couleur: Blanc
Taille: Taille Unique
Price: DH57.49
| Material | PP |
| Ideal for | Men |
| Hair Type | Normal |
| Color | White |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Blowing Tools |
| Hauteur | 9 cm |
| Largeur | 18 cm |
| Longueur | 27 cm |
| Diamètre | 5 cm |
| SKU | sb2406060918031208 |
Author: c***i
Date:
Review: Chegou em perfeito estado, funciona muito bem e encaixou bem no meu secador
Couleur: Blanc
Taille: Taille Unique
Author: J***a
Date:
Review: Muito bom, prático, na
Couleur: Blanc
Taille: Taille Unique
Author: i***6
Date:
Review: Muito bom
Couleur: Blanc
Taille: Taille Unique
Author: 5***3
Date:
Review: Gostei muito deu certinho no meu secador
Couleur: Blanc
Taille: Taille Unique
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.