Author: c***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Chegou em perfeito estado, funciona muito bem e encaixou bem no meu secador
カラー: ホワイト
サイズ: ワンサイズ
Price: ¥990
| Material | PP |
| Ideal for | Men |
| Hair Type | Normal |
| Color | White |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Blowing Tools |
| 身長 | 9 cm |
| 幅 | 18 cm |
| 長さ | 27 cm |
| 直径 | 5 cm |
| SKU | sb2406060918031208 |
Author: c***i
Date:
Review: Chegou em perfeito estado, funciona muito bem e encaixou bem no meu secador
カラー: ホワイト
サイズ: ワンサイズ
Author: J***a
Date:
Review: Muito bom, prático, na
カラー: ホワイト
サイズ: ワンサイズ
Author: i***6
Date:
Review: Muito bom
カラー: ホワイト
サイズ: ワンサイズ
Author: 5***3
Date:
Review: Gostei muito deu certinho no meu secador
カラー: ホワイト
サイズ: ワンサイズ
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.