Author: W***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great product will surely buy again
لون: أبيض
Price: JOD43.47
Original Price: JOD70.85
| Material | ABS |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Mounting Type | Floor Standing |
| Color | White |
| Screen Resolution | 1280*720 |
| Usage | Portable |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 4K |
| Brightness | 3000 lm & above |
| Contrast Ratio | 0 to 999:1 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Display Type | LED |
| ANSI | >800 |
| Projection size | 20-120" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Color Gamut | BT2020 |
| Lamp Life | >3000 |
| Features | Pico |
| SKU | se2406110162998423 |
Author: W***e
Date:
Review: Great product will surely buy again
لون: أبيض
Author: a***z
Date:
Review: Good
لون: أبيض
Author: s***v
Date:
Review: good enough though the software is too old and slow, it lags even with good internet, the image isn't that good. but for this price what else can you expect
لون: أبيض
Author: m***6
Date:
Review: me encantó se ve muy bien y se le pude descargar muchas cosas
لون: أبيض
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.