Author: b***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: just what i needed for my hair
Colore: Grigio Chiaro
Misure: Tagli Unica
Price: 3.00€
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| Lunghezza | 23.5 cm |
| Larghezza | 4.5 cm |
| Altezza | 4.5 cm |
| SKU | sb2203041808253153 |
Author: b***e
Date:
Review: just what i needed for my hair
Colore: Grigio Chiaro
Misure: Tagli Unica
Author: l***s
Date:
Review: Great item as described
Colore: Verde
Misure: Tagli Unica
Author: P***i
Date:
Review: This is awesome. It is very strong. It doesn’t get stuck in my hair. It’s does it’s job very well. I do recommend this.
Colore: Rosa
Misure: Tagli Unica
Author: b***r
Date:
Review: Absolutely in love!!
Colore: Verde
Misure: Tagli Unica
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.