Author: s***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super
Colore: Multicolore
Price: 2.48€
| Material | Glass |
| Pattern Type | Cartoon |
| Color | Multicolor |
| Style | Cartoon |
| Type | Pocket Mirror |
| Festivals | New Year |
| Shapepattern | Square |
| Altezza | 1 cm |
| Lunghezza | 9.5 cm |
| Larghezza | 6.1 cm |
| SKU | sb2404183926766635 |
Author: s***g
Date:
Review: Super
Colore: Multicolore
Author: S***a
Date:
Review: dimensioni perfette per metterlo in borsetta. ma nemmeno troppo piccolo
Colore: Multicolore
Author: f***7
Date:
Review: Ottimo prodotto, valido e di qualità
Colore: Multicolore
Author: b***5
Date:
Review: bello, utile e come in foto ora mi servono i puntiiiiiiiiiiii
Colore: Multicolore
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.