Author: m***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: excelente producto
צבע: כסף
Price: ₪12.76
Original Price: ₪29.75
| Material | Aluminum Alloy |
| Color | Silver |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 28W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq2406308836025692 |
Author: m***4
Date:
Review: excelente producto
צבע: כסף
Author: E***z
Date:
Review: excelente
צבע: כסף
Author: n***1
Date:
Review: llego muy rápido lo recomiendo
צבע: כסף
Author: a***8
Date:
Review: no era para mi, llego un poco dañada la caja, espero que cumpla con su funcion.
צבע: כסף
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.