Author: i***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good
צבע: ריבוי צבעים
Price: ₪9.80
| Material | Glass |
| Pattern Type | Cartoon |
| Color | Multicolor |
| Style | Cartoon |
| Type | Pocket Mirror |
| Festivals | New Year |
| Shapepattern | Square |
| גובה | 1 cm |
| אורך | 9.5 cm |
| רוחב | 6.1 cm |
| SKU | sb2404183926766635 |
Author: i***h
Date:
Review: very good
צבע: ריבוי צבעים
Author: s***w
Date:
Review: شي ان احلى موقع 😍😍
צבע: ריבוי צבעים
Author: e***1
Date:
Review: Wooooooooow❤️❤️❤️🥰🥰🥰
צבע: ריבוי צבעים
Author: e***7
Date:
Review: מראה קטנה עם ציור של ארנבונים היא פשוט חמודה בטירוף! העיצוב המתוק עם הארנבונים מקנה לה מראה ילדותי ונעים, שמתאים לשימוש יומיומי וגם כפריט דקורטיבי בשולחן. המראה קומפקטית ונוחה לנשיאה בתיק, איכות ההדפסה מעולה וברורה. פריט מושלם לשדרוג השגרה!
צבע: ריבוי צבעים
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.