Author: L***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: simplesmente maravilhoso 😍 já minha segunda compra, material é ótimo, tendo cuidado durante bastante, meu último durou ms de ano 🥰♥️
צבע: שחור
Price: ₪15.91
Original Price: ₪52.64
| Length | 2m |
| Color | Black |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.25A |
| Power | 45W |
| SKU | se2309151788916418 |
Author: L***5
Date:
Review: simplesmente maravilhoso 😍 já minha segunda compra, material é ótimo, tendo cuidado durante bastante, meu último durou ms de ano 🥰♥️
צבע: שחור
Author: v***6
Date:
Review: MUITO BOM O PRODUTO GOSTEI BASTANTE, PRODUTO DE ÓTIMA QUALIDADE, VEIO BEM EMBALADO E DENTRO DO PRAZO PREVISTO.
צבע: שחור
Author: e***1
Date:
Review: qualidade do cabo muito boa carregar super rápido
צבע: שחור
Author: c***n
Date:
Review: ótimo
צבע: שחור
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.