Author: b***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Très bien, ça zoome bien le miroir
Couleur: Multicolore
Price: 2,78€
| Material | Glass |
| Pattern Type | Cartoon |
| Color | Multicolor |
| Style | Cartoon |
| Type | Pocket Mirror |
| Festivals | New Year |
| Shapepattern | Square |
| Hauteur | 1 cm |
| Longueur | 9.5 cm |
| Largeur | 6.1 cm |
| SKU | sb2404183926766635 |
Author: b***r
Date:
Review: Très bien, ça zoome bien le miroir
Couleur: Multicolore
Author: N***j
Date:
Review: Top je recommande fort !!!!!!!!
Couleur: Multicolore
Author: a***7
Date:
Review: Merci beaucoup shein 🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
Couleur: Multicolore
Author: m***5
Date:
Review: j’adore, tout comme sur la photo, bonne qualité
Couleur: Multicolore
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.