Price: 745.98€
| Color | Black |
| Brand | Lenovo |
| Screen Size Range | 14" - 14.9" |
| Screen Size | 14.0" |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Family | Core i7 |
| CPU Generation | 8000 Series |
| GPU Brand | Intel |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Windows 10 |
| Laptop Type | Normal Laptops |
| GPU Memory | 16GB |
| HDD Type | SSD |
| Memory Type | LPDDR3 |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| SKU | se2404114605157778 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.