Author: l***a
Date:
Review: It holds nice and its very stable
Farbe: Pink
Größe: 2,5 cm * 5 m
Price: 2,88€
Original Price: 3,08€
| Material | Non-woven Fabric |
| Composition | 100% Spandex |
| Color | Pink |
| Type | Face Lift Strap |
| Länge | 500 cm |
| Breite | 2.5 cm |
| Höhe | 5 cm |
| SKU | sb2405132733513191 |
Author: l***a
Date:
Review: It holds nice and its very stable
Farbe: Pink
Größe: 2,5 cm * 5 m
Author: c***e
Date:
Review: So very pretty I love it So very pretty I love it So very pretty I love it So very pretty I love it So very pretty I love it So very pretty I love it So very pretty I love it So very pretty I love it So very pretty I love it So very pretty I love it So very pretty I love it So very pretty I love it So very pretty I love it So very pretty I love it So very pretty I love it So very pretty I love it So very pretty I love it So very pretty I love it So very pretty I love it So very pretty I love it So very pretty I love it So very pretty I love it So very pretty I love it So very pretty I love it
Farbe: Pink
Größe: 2,5 cm * 5 m
Author: d***a
Date:
Review: I haven't used this yet, but I'm looking forward to seeing if it'll work
Farbe: Pink
Größe: 2,5 cm * 5 m
Author: f***3
Date:
Review: Zaz louz cute souper ka samaka
Farbe: Pink
Größe: 2,5 cm * 5 m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.