Author: y***h
Date:
Review: yup super worth it i love it will buy again sooon sjhdhsjqjhshsha tyyyyy
Color: Green
Size: one-size
Price: CA$10.00
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| Length | 23.5 cm |
| Width | 4.5 cm |
| Height | 4.5 cm |
| SKU | sb2203041808253153 |
Author: y***h
Date:
Review: yup super worth it i love it will buy again sooon sjhdhsjqjhshsha tyyyyy
Color: Green
Size: one-size
Author: a***a
Date:
Review: Woow really like shein everything I ordered was just beautiful true to size, good material and excellent quality 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I'll recommend you to buy from shein
Color: Dark Grey
Size: one-size
Author: A***e
Date:
Review: 很好用的梳子,會再回購!
Color: Dark Grey
Size: one-size
Author: e***4
Date:
Review: 毎日ドライヤーする時に使ってます^^*
Color: Green
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.