Price: CA$82.60
| Material | ABS |
| Batteries Included | No |
| Cache | None |
| CPU Processor Speed Range | 1 to 1.59 GHz |
| Color | Navy Blue |
| Condition | New |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Other |
| CPU Family | Other |
| CPU Generation | Other |
| Integrated GPU | No |
| Manufacturing Tech | 5nm |
| Memory Supports | DDR5 |
| Thermal Design Power | 50W and Under |
| Cores | Other |
| Threads | 2-Thread |
| CPU Socket Type | Other |
| CPU Frequency Range | 1 to 1.59 GHz |
| SKU | se251231103770112206207 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.