Author: 5***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: gostei comprarei outros
Color: Clear
Size: one-size
Price: AU$5.07
Original Price: AU$8.89
| Ideal for | Unisex |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Clear |
| Type | Hair Cutting Tools |
| Height | 4 cm |
| Width | 8 cm |
| Length | 16 cm |
| SKU | sb2303097943872421 |
Brand Name: Wmark
Quality: 8649054 people said the quality is very good!
Author: 5***3
Date:
Review: gostei comprarei outros
Color: Clear
Size: one-size
Author: w***0
Date:
Review: Chegou no prazo , muito boa e bonita
Color: Clear
Size: one-size
Author: d***7
Date:
Review: Produto muito bom eu recomendo
Color: Clear
Size: one-size
Author: a***1
Date:
Review: meu irmão vai usar muito
Color: Clear
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.