Author: z***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حبيت روعه
لون: أسود مع الماوس ولوحة المفاتيح
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25021323642732554 |
Brand Name: Relndoo
Quality: 6875220 people said the quality is very good!
Author: z***r
Date:
Review: حبيت روعه
لون: أسود مع الماوس ولوحة المفاتيح
Author: ف***د
Date:
Review: مررررررررررررررررررره حلووووووووووو انصح فيه
لون: رمادي
Author: a***5
Date:
Review: ممتاز
لون: رمادي
Author: 9***4
Date:
Review: جذاب خفيف الوزن انيق عصري انصح به
لون: رمادي مع الماوس ولوحة المفاتيح
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.