Author: W***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great product will surely buy again
لون: أبيض
Price: SR230.27
| Material | ABS |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Mounting Type | Floor Standing |
| Color | White |
| Screen Resolution | 1280*720 |
| Usage | Portable |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 4K |
| Brightness | 3000 lm & above |
| Contrast Ratio | 0 to 999:1 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Display Type | LED |
| ANSI | >800 |
| Projection size | 20-120" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Color Gamut | BT2020 |
| Lamp Life | >3000 |
| Features | Pico |
| SKU | se2406110162998423 |
Author: W***e
Date:
Review: Great product will surely buy again
لون: أبيض
Author: a***z
Date:
Review: Good
لون: أبيض
Author: s***v
Date:
Review: good enough though the software is too old and slow, it lags even with good internet, the image isn't that good. but for this price what else can you expect
لون: أبيض
Author: a***m
Date:
Review: me encantó, no necesitas conectar tu celular o otro dispositivo ya que puedes descargar aplicaciones en e mismo proyector, tiene buena imagen y se ajusta automáticamente, lo amé
لون: أبيض
مدفوعاتك في SHEIN مؤمنة بشهادات أمان الدفع العالمية.
لا تشارك SHEIN معلوماتك الشخصية مع أطراف ثالثة غير تابعة. لن يتم المساس بجميع معلوماتك وخصوصيتك.