Author: s***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: تحت التحربه يجي بدون شاحن او اسلاك اصلي صورته اذا تحبون تشوفون شكله حجمه صغير اخترت مني اختارو الحجم الكبير اذا تحبون
Color: White
Price: ฿8,515
Original Price: ฿9,587
| Color | White |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 12 mini |
| Network | 5G |
| Screen Size | 5.4" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | iOS 14 |
| Screen Type | Super Retina XDR OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2340 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | Other |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A14 |
| SKU | sw251121781804106812 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com/th/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 1254810 people said the quality is very good!
Author: s***2
Date:
Review: تحت التحربه يجي بدون شاحن او اسلاك اصلي صورته اذا تحبون تشوفون شكله حجمه صغير اخترت مني اختارو الحجم الكبير اذا تحبون
Color: White
Author: ع***ا
Date:
Review: سيئ جدا وصلتني علبه بيضاء لاعرف مابداخلها
Color: White
Author: 9***2
Date:
Review: كويس حلووو
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.