Author: f***t
Date:
Review: Guys I’m gonna recommend this store, literally legit guys its unexpected to have a good IPhone 11💯💯💯 battery 🔋 percentage yes 100% assured.. thank you seller
Color: Purple
Price: ₱11,337
Original Price: ₱16,250
| Color | Red |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 11 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 12 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Mini |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 1280*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Battery Type | UN 3090 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw25092641787163459 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com/ph/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 4299684 people said the quality is very good!
Author: f***t
Date:
Review: Guys I’m gonna recommend this store, literally legit guys its unexpected to have a good IPhone 11💯💯💯 battery 🔋 percentage yes 100% assured.. thank you seller
Color: Purple
Author: S***a
Date:
Review: Excellent
Color: Purple
Author: g***1
Date:
Review: I’m very happy with this purchase. The item arrived in good condition, well packaged, and matches the description perfectly.Quality is great for the price and delivery was smooth. Highly recommended.
Color: Black
Author: b***y
Date:
Review: nice phone its amazing
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.