Author: g***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Original
Color: Black | Size: one-size
Price: RM47.00
one-size
| Benefits | Hydrating |
| Color | Black |
| Type | Primer |
| Width | 4 cm |
| Length | 12 cm |
| Net Volume | 27 ml |
| Net Weight | 27 g |
| SKU | sb2303162023448393 |
Overall Rating: 4.95/5
Author: g***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Original
Color: Black | Size: one-size
Author: c***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really good, leaves your face very soft second time a buy it I been using it for a very long time,is good product.
Color: Black | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: b***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: My life's been magic, seems fantastic I used to have a hole in the wall with a mattress Funny when you want it, suddenly you have it You find out that your gold's just plastic
Color: Black | Size: one-size
Author: n***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Todos mis productos llegaron en buenas condiciones, aunque un poco más tarde de lo que originalmente se había establecido, fue sin retraso como de 2 semanas… de cualquier modo AMO SHEIN! Me encantan! Los vuelvo a comprar porque dejan el cutis suave y listo para el maquillaje, que se fija mejor y dura mucho más tiempo
Color: Black | Size: one-size | 3 photo(s)