Author: s***m
Date:
Review: حلو
Color: Multicolor
Price: ₪284.90
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Apple iPad Mini 2 (2013) |
| Screen Resolution | 2048 x 1536 |
| Condition | Used |
| Color | Multicolor |
| Screen Size | 8" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 7.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260313150194387918627 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com/il/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 818295 people said the quality is very good!
Author: s***m
Date:
Review: حلو
Color: Multicolor
Author: 9***5
Date:
Review: يجنن بس مايدعم التحديثات الجديدة يعني حده حق دراسه او العاب اطفال محدوده اليوتيوب ادخله من سفاري ويعلق شوي بس باقي التطبيقات عادي التقييم حلو صراحه عجبني وجاني كانه جديد مافي خدوش الحمدلله 🥹❣️❣️❣️
Color: Multicolor
Author: J***?
Date:
Review: حلو بس ميحمل بعض التطبيقات ةىةوورررىةات
Color: Multicolor
Author: 8***5
Date:
Review: Lumayan harga murah ada casan juga bisa buat foto dan midio warnanya cerah. Lebih baik di bungkus dengan plastik babl wrapp,還可以都很好👍,我網購的時候很怕被騙,但結果證明沒有,謝謝Shein。
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.