Author: j***e
Date:
Review: Best purchase I've made. These are such great tools. Definitely recommend if you've got dry feet. The tool with the razor and the tiny one with the fork blade are my favourite tools.
Color: Black
Size: one-size
Price: ₪11.22
Original Price: ₪11.40
| Material | Stainless Steel |
| Pattern Type | Plain |
| Power Supply | None |
| Features | Multi-function |
| Color | Yellow |
| Type | Cuticle Tools |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No Battery |
| Specification | Sets |
| Length | 10.6-17.5 cm |
| Width | 0.7-3.6 cm |
| Height | 0.3-2 cm |
| SKU | sb2302152472848888 |
Brand Name: Nasin
Quality: 4360889 people said the quality is very good!
Author: j***e
Date:
Review: Best purchase I've made. These are such great tools. Definitely recommend if you've got dry feet. The tool with the razor and the tiny one with the fork blade are my favourite tools.
Color: Black
Size: one-size
Author: e***9
Date:
Review: good quality and sharp razor
Color: Black
Size: one-size
Author: 6***4
Date:
Review: the pedicure foot set is so amazing . I really love it .
Color: Yellow
Size: one-size
Author: N***s
Date:
Review: Good quality 👌. True to Product Images ✨️. Loved it 😍
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.