Author: S***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Bien mais un peu plus courte qu’il n’y parait
Couleur: Noir et Blanc
Price: 16,78€
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black and White |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Poids net | 174 g |
| Longueur | 25 cm |
| Tour de tête | 57 cm |
| SKU | sb25090411337822544 |
Author: S***a
Date:
Review: Bien mais un peu plus courte qu’il n’y parait
Couleur: Noir et Blanc
Author: 4***9
Date:
Review: can't wait to use for Halloween
Couleur: Noir et Blanc
Author: 4***r
Date:
Review: Good wig to complete my fancy dress outfit
Couleur: Noir et Blanc
Author: o***y
Date:
Review: Good quality wig!!
Couleur: Noir et Blanc
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.