Price: 93.14€
| Material | Tempered Glass |
| Color | White |
| Screen Size | 12" |
| Operating System | Android |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | 4G |
| Cell Capacity | 4000-4999mAh |
| SKU | se2304109669326922 |