Author: M***y
Date:
Review: au top. fait le job. nickel
Farbe: Schwarz
Größe: Einheitsgröße
Price: 9,08€
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Abdominal Massage Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Länge | 25 cm |
| Breite | 15 cm |
| Höhe | 6 cm |
| SKU | sb2404304367430018 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://m.shein.com/de/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 3952264 people said the quality is very good!
Author: M***y
Date:
Review: au top. fait le job. nickel
Farbe: Schwarz
Größe: Einheitsgröße
Author: b***h
Date:
Review: sehr sehr sehr sehr sehr guter artikel ich kann das echt nur empfehlen sieht wirklich toll aus
Farbe: Schwarz
Größe: Einheitsgröße
Author: F***i
Date:
Review: Voll schön danke 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶
Farbe: Schwarz
Größe: Einheitsgröße
Author: l***i
Date:
Review: Alles so wie beschrieben ☺️☺️☺️☺️☺️☺️
Farbe: Schwarz
Größe: Einheitsgröße
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.