Author: j***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: süß
Farbe: Weiss
Price: 15,07€
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Rust Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Nettogewicht | 230 g |
| Länge | 66 cm |
| Kopfumfang | 52-58 cm |
| SKU | sb260319114985294183727 |
Author: j***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: süß
Farbe: Weiss
Author: N***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Sehr schön! Hab ich für ein Cosplay benutzt
Farbe: Weiss | 3 photo(s)
Author: a***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: heftig schöne Perücke kann ich nur weiter empfehlen.
Farbe: Weiss | 2 photo(s)
Author: j***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Coole Perücke für Halloween bestellt!😎😎😎
Farbe: Weiss | 3 photo(s)