Author: B***M
Date:
Review: i love love this wig it’s a must have. i can’t go wrong with purchase at all. just stop reading and just purchase it
Color: Brown
Price: AU$18.95
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Net Weight | 270 g |
| Length | 71 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2305198246987800 |
Author: B***M
Date:
Review: i love love this wig it’s a must have. i can’t go wrong with purchase at all. just stop reading and just purchase it
Color: Brown
Author: p***8
Date:
Review: Diferente do anúncio (menos contraste na variação de cores), mas achei até mais bonita pessoalmente. Excelente qualidade, especialmente pelo preço. Da um aspecto bem natural, principalmente o ruivo. Não parece cabelo de boneca. Recomendo! OBS: precisei cortar um pouco a franja.
Color: Brown
Author: s***7
Date:
Review: Custo-benefíco: perfeoto demorou e fui taxada mas adorei mt msm
Color: Brown
Author: d***y
Date:
Review: linda, linda, lindaaaaa, tenho nem palavras
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.