Author: s***j
Date:
Review: Excellent product and will keep buying more of these . Please like so I can get more potions. This is my second purchase
Color: Multicolor
Size: Pink
Price: AU$5.91
Original Price: AU$6.95
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | Multicolor - 2PCS |
| Interface | USB A to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 60W |
| SKU | sw25042572212226199 |
Brand Name: Durcord
Brand Page: https://m.shein.com/au/Brands/durcord-sc-0141885261.html
Quality: 764366 people said the quality is very good!
Author: s***j
Date:
Review: Excellent product and will keep buying more of these . Please like so I can get more potions. This is my second purchase
Color: Multicolor
Size: Pink
Author: s***1
Date:
Review: Fast charging, worth the price
Color: Multicolor
Size: Upgraded Version - Two to Three (white)
Author: S***e
Date:
Review: So cute. It lights up. Cute lavender shade. Fast charges my phone. The cable is a great length. Very good for the price. Works amazing. Highly recommend.
Color: Multicolor
Size: Purple
Author: m***r
Date:
Review: Great quality and works as expected
Color: Multicolor
Size: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.